Archive "Listopad, 2011"

Grunty – Płock – Graniczna 40

Grunty – Płock – Graniczna 40

12808 m2

Płock ul. Graniczna 40 działki nr 1 i 2
Łączna powierzchnia 12 808 m2

Nieruchomość gruntowa zlokalizowana w Płocku przy ulicy Granicznej.  Posiadamy studium zagospodarowania terenu. 10000m2 zostanie przeznaczone pod zabudowę mieszkaniową: 5 bloków ok 120 mieszkań, 2800 m2  powierzchnia handlowa o kubaturze 1200m2 plus parking dla klientów.

 

Aktualnie trwają prace na ulicy Granicznej  – inwestor miasto, budowa drogi.

http://plock.gazeta.pl/plock/1,35710,7109176,Przebudowa_Otolinskiej_jak_budowa_obwodnicy.html

Zapytaj

Lokal Płock Tumska 14

Lokal Płock Tumska 14

100 m2 luty 2012

Nowoczesny, wyremontowany lokal w 2010 roku o powierzchni 100 m2, z zastosowaniem najnowszych rozwiązań i technologii. Znajdujący się na głównej ulicy miasta Płocka zwanym deptakiem. Wejście dla klientów prosto z deptaka. Optymalne oświetlenie światłem dziennym, duże witryny. Ogrzewanie miejskie oraz klimatyzacja.

W odległości 100 metrów od lokalu znajduje się parking na 50 samochodów. W odległości 300 metrów dodatkowo znajduje się parking dla 300 samochodów w pobliżu Teatru Dramatycznego.

Powierzchnia:
Parter – powierzchnia użytkowa 100m2

Położenie:

ul. Tumska, główny deptak miasta Płocka

Ulica Tumska jest najbardziej reprezentatywną ulicą miasta, wyremontowana około 5 lat temu, pobliskie kamienice są cały czas restaurowane ze środków miasta, dzięki czemu nadają ulicy dawny blask. Lokal jest usytuowany pomiędzy Starym i Nowym Rynkiem w pobliżu Ratusza oraz Sądu. W nabliższej odległosci lokalu znajdują sie placówki banków, salony jubilerskie, sklepy z dogą odzieżą i obuwiem.

 

Podsumowanie:

1. lokal jest położony w centrum miasta, na głównym deptaku

2. Sąsiedztwo Ratusza i Sądu

3. Dobra komunikacja – przystanki autobusowe w odległości 100 metrów

4. Miejsca parkingowe w najbliższej okolicy

Zapytaj

Budunek Płock Kochanowskiego 6

Budunek Płock Kochanowskiego 6

482 m2 wrzesień 2012

Charakterystyka obiektu:
Nowoczesny budynek, zbudowany w technologii tradycyjnej z zastosowaniem najnowszych technologii. Możliwość dowolnej aranżacji wnętrza wg wskazówek wynajmującego. Wejście dla klientów prosto z ulicy a także wejście dla personelu z drugiej strony budynku. Optymalne doświetlenie światłem dziennym, duże witryny .Ogrzewanie i klimatyzacja .

FORTUM Płock gwarantuje stałą i komfortową temperaturę o każdej porze roku. Pełny dostęp do infrastruktury teleinformatycznej.

Przy budynku zaplanowany jest parking do wyłącznej dyspozycji wynajmującego na 10 miejsc parkingowych. Dodatkowo kilkadziesiąt miejsc do zaparkowania samochodów znajduje się przy sklepie spożywczym, Starostwie Powiatowym, oraz w okolicznych uliczkach.

Nowoczesna bryła budynku doskonale wpisuje się w otoczenie, jednocześnie poprzez swoją wyrazistość przykuwa oko i delikatnie wyróżnia się na tle innych budynków w okolicy.

Zaawansowanie projektu:
Prawomocne pozwolenie na budowę. Aktualnie trwają uzgodnienia projektowe z właścicielami instalacji przechodzących przez działkę. Planowany start robót budowlanych wrzesień 2011. Oddanie budynku do użytkowania wrzesień 2012.

Powierzchnia:

Parter: powierzchnia użytkowa 300 m2 +  pomieszczenia gospodarcze 25 m2.
Podział:  183 m2 + gospodarcze 12 m2; oraz 117 m2 i gospodarcze 11 m2.

 

 

 

 

 

 

 

 

Piętro: powierzchnia użytkowa 182 m2 plus 20 m2 pomieszczenia gospodarcze.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Położenie :
Skrzyżowanie ul. Bielskiej i Kochanowskiego.
Ulica Bielska jest drugą co do długości ulicą miasta Płocka, ma długość 6 km i ciągnie się od granic miasta do Starego Rynku. Na odcinku skrzyżowania z Al. Jachowicza jest drogą krajową nr 60. Łączy część przemysłową miasta z centrum i przez to stanowi nie tylko ważny szlak komunikacji tranzytowej, ale także lokalnej. W bezpośredniej odległości od lokalu ul. Bielska krzyżuje się z ul. Chopina i Gwardii Ludowej, które stanowią szlak tranzytowy ze wschodniej części miast a do zakładów Orlen. Lokal jest usytuowany naprzeciwko Starostwa Powiatowego. Tereny na tyłach Starostwa zostały zakupione przez prywatnego inwestora i przeznaczone na zabudowę mieszkaniową i handlowo-usługową. Obok trwa rozbiórka budynków dawnych Zakładów Mięsnych. Tereny te zostały zakupione przez dewelopera w celu zabudowy mieszkaniowej. W odległości ok jednego kilometra znajduję się nowo wybudowana Galeria Mosty – centrum handlowe. Od ul. Kochanowskiego na wschód rozciąga się osiedle mieszkaniowe, gdzie przemieszana jest zabudowa jednorodzinna z budownictwem wielorodzinnym w niskiej i wysokiej zabudowie.
Podsumowanie:
1. Lokal jest położony na granicy części mieszkaniowej i przemysłowej.
2. Sąsiedztwo Starostwa Powiatowego
3. Dobra komunikacja – przystanek komunikacji miejskiej pod budynkiem
4. Miejsca parkingowe pod budynkiem, jak i w najbliższej okolicy

 

Zaawansowanie projektu:
Prawomocne pozwolenie na budowę. Aktualnie trwają uzgodnienia projektowe z właścicielami instalacji przechodzących przez działkę. Planowany start robót budowlanych wrzesień 2011. Oddanie budynku do użytkowania wrzesień 2012.

Finansowanie:
Środki własne 100%.

Zapytaj